Lokalizacja szkoły

(Zwiń) (Rozwiń)

Lista lokalizacji szkół zwinięta. Kliknij "(Rozwiń)".

 

Szkoła podstawowa - Informator

Szkoła Podstawowa im. Romualda Traugutta w Białej
30
21-300 Biała
Szkoła Podstawowa im. gen. Walerego Wróblewskiego
Zabiele 8b
21-300 Zabiele
Szkoła Podstawowa w Domaszewnicy
Kolonia Domaszewska 8
21-307 Domaszewnica
Szkoła Podstawowa w Kępkach
26A
21-307 Kępki
Szkoła Podstawowa w Sobolach
Sobole 69c
21-307 Sobole
SZKOŁA PODSTAWOWA W ZAKRZEWIE
ZAKRZEW 27
21-307 Zakrzew
Publiczna Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Lisiowólka 74a
21-310 Lisiowólka
Szkoła Podstawowa w Bezwoli
Grabówka 1
21-310 Bezwola
Szkoła Podstawowa w Ossowie
Ossowa 91A
21-310 Ossowa
Szkoła Podstawowa w Ostrówkach
brak nazwy 66 B
21-310 Ostrówki
Szkoła podstawowa
PIŁSUDSKIEGO 25
21-310 Wohyń
Szkoła podstawowa
133
21-310 Suchowola
Szkoła Podstawowa Nr 2
1 Maja 3
08-530 Dęblin
Szkoła Podstawowa Nr 1 Specjalna
Niepodległości 8
08-530 Dęblin
Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Marii Curie-Skłodowskiej
Tysiąclecia 25
08-530 Dęblin
Szkoła Podstawowa Nr 4
gen.pil.J.Kowalskiego 20
08-530 Dęblin
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5
15 PUŁKU PIECHOTY "WILKÓW" 6
08-530 Dęblin
Szkoła Podstawowa w Kawęczynie
Kawęczyn 4
08-550 Kawęczyn
Szkoła Podstawowa w Starym Zadybiu
Stare Zadybie 118
08-550 Stare Zadybie
Szkoła Podstawowa w Woli Zadybskiej
82
08-550 Wola Zadybska
Szkoła Podstawowa w Czernicu
95
08-550 Czernic
Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza
109A
08-550 Gózd
Szkoła Podstawowa w Kłoczewie
Długa 69
08-550 Kłoczew
Szkoła Podstawowa w Niedźwiedziu
62
08-503 Niedźwiedź
SzkołaPodstawowa w Jakubówce
65
08-503 Jakubówka
Szkoła Podstawowa w Grabowie Szlacheckim
61
08-503 Grabów Szlachecki
Szkoła Podstwowa w Nowodworze
Nowodwór 73
08-503 Nowodwór
Szkoła Podstawowa w Bobrownikach
Rynek 1
08-500 Bobrowniki
Publiczna Szkoła Podstawowa w Leopoldowie
Zielona 1
08-500 Leopoldów
Publiczna Szkoła Podstwowa w Moszczance
Moszczanka 14
08-500 Moszczanka
Publiczna Szkoła Podstawowa
Oszczywilk 11a
08-500 Oszczywilk
Publiczna Szkoła Podstawowa
101
08-500 Ownia
Publiczna Szkoła Podstawowa w Starym Bazanowie
Stary Bazanów 136
08-500 Stary Bazanów
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1
SŁOWACKIEGO 2
08-500 Ryki
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2
15 Pułku Piechoty "Wilków" AK 5
08-500 Ryki
Publiczna SZkoła Podstawowa w Rokitni Nowej
brak 81
08-540 Nowa Rokitnia
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Stężycy
Rynek 1
08-540 Stężyca
Publiczna Szkoła Podstawowa
brak 24
05-504 Białki Dolne
Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego w Sobieszynie
- 4
08-504 Sobieszyn
Szkoła Podstawowa nr 3 w Świdniku
Kopernika 9a
21-040 Świdnik
Szkoła Podstawowa Nr 7
Armii Krajowej 3
21-040 Świdnik
Szkoła Podstawowa Specjalna
C.K.Norwida 4
21-040 Świdnik
Szkoła Podstawowa nr 5
Jarzębinowa 6
21-040 Świdnik
Szkoła Podstawowa Nr 4
Wojska Polskiego 27
21-040 Świdnik
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jaworzniaków w Krzesimowie
Krzesimów 116
21-007 Krzesimów
Szkoła Podstawowa im Marii Wójcik
Szkolna 13
21-007 Krępiec
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Podzamczu
- 22
21-007 Podzamcze
Szkoła Podstawowa
Partyzancka 19
21-007 Mełgiew
Publiczna Szkoła Podstawowa w Majdanie Kozic Górnych
43
21-050 Majdan Kozic Górnych
Szkoła Podstawowa w Woli Piaseckiej
- 54
21-050 Wola Piasecka
SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA
33
21-050 Kozice Dolne
Szkoła Podstawowa w Bystrzejowicach Pierwszych
89
21-050 Bystrzejowice Pierwsze
Szkoła Podstawowa
119A
21-065 Rybczewice Pierwsze
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
119
21-044 Dorohucza
Szkoła Podstawowa im. ks. Piotra Ściegiennego
185
21-044 Oleśniki
Szkoła Podstawowa w Siostrzytowie
97
21-044 Siostrzytów
Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego
Piłsudskiego 15
21-044 Biskupice
SZKOŁA PODSTAWOWA
606
21-044 Trawniki
Szkoła Podstawowa Nr 2
Żołnierzy Września 1
22-600 Tomaszów Lubelski
Szkoła Podstawowa Nr 3
Żwirki i Wigury 6
22-600 Tomaszów Lubelski
szkoła podstawowa specjalna
Wesoła 1
22-600 Tomaszów Lubelski
SZKOŁA PODSTWAWOWA W BEŁŻCU
Świerczewskiego 75
22-670 Bełżec
SZKOŁA PODSTAWOWA W CHODYWAŃCACH
CHODYWAŃCE 46
22-664 Chodywańce
Szkoła Podstawowa w Gródku
- 37
22-664 Gródek
Szkoła Podstawowa w Jarczowie
Szkolna 3
22-664 Jarczów
Szkoła Filialna w Wierszczycy
Wierszczyca 54
22-664 Wierszczyca
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W HUCIE DZIERĄŻYŃSKIEJ
HUTA DZIERĄŻYŃSKA 17
22-610 Huta Dzierążyńska
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Zwiartowie
Zwiartów 40
22-610 Zwiartów
Szkoła Podstawowa im. Romualda Traugutta
KRYNICE 9
22-610 Krynice
Szkoła Podstawowa w Machnowie Nowym
22 Lipca 16
22-680 Machnów Nowy
Szkoła Podstawowa im.gen. Nikodema Sulika
Jana III Sobieskiego 5
22-680 Lubycza Królewska
Szkoła Podstawowa
- 71
22-650 Steniatyn
Szkoła Podstawowa im. Gen. Władysława Sikorskiego w Łaszczowie
Chopina 11
22-650 Łaszczów
Szkoła Filialna w Podlodowie
56
22-650 Podlodów
Szkoła Podstawowa w Pukarzowie
106
22-650 Pukarzów
Szkoła Podstawowa w Nabrożu - Kolonii
19
22-650 Nabróż-Kolonia
Szkoła Podstawowa
Partyzantów 47
22-640 Rachanie
Szkoła Podstawowa w Grodysławicach

22-640 Grodysławice
Szkoła Podstawowa w Wożuczynie
--- 182
22-640 Wożuczyn
Szkoła Podstawowa w Michalowie
- 117
22-640 Michalów
Szkoła Filialna w Siemnicach
- 59A
22-640 Siemnice
Szkoła Podstawowa w Łosińcu

22-672 Łosiniec
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Grabowicy
Grabowica 72B
22-672 Grabowica
Szkoła Podstawowa w Suścu
Tomaszowska 53
22-672 Susiec
Szkoła Podstawowa w Majdanie Sopockim Pierwszym
113
22-672 Majdan Sopocki Pierwszy
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137