Lokalizacja szkoły

(Zwiń) (Rozwiń)

Lista lokalizacji szkół zwinięta. Kliknij "(Rozwiń)".

 

Szkoła podstawowa - Informator

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kamienicy
Kamienica 490
34-608 Kamienica
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Szczawie
290
34-607 Szczawa
Szkoła Podstawowa
110
34-608 Zbludza
Szkoła Podstawowa nr 1 i w Szczawie
Szczawa 167
34-607 Szczawa
Szkoła Podstawowa
128
34-603 Żmiąca
Szkoła Podstawowa im. Jana Matejki w Kamionce Małej
134
34-602 Kamionka Mała
Szkoła Podstawowa im. Świętego Józefa
109
34-603 Krosna
Szkoła Podstawowa w Sechnej
0 140
34-603 Sechna
Szkoła Podstawowa im.Św. Kingi w Ujanowicach
55
34-603 Ujanowice
Szkoła Podstawowa
0 2
34-602 Laskowa
Szkoła Podstawowa
Kłodne 144
34-654 Kłodne
Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima w Kaninie
Kanina 71
34-600 Kanina
Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Nowym Rybiu
Nowe Rybie 138
34-652 Nowe Rybie
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1
31
34-600 Siekierczyna
Szkoła Podstawowa nr 2 w Męcinie
Męcina 504
34-654 Męcina
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Siekierczynie
326
34-600 Siekierczyna
Szkoła Podstawowa w Młynnem

34-651 Młynne
Szkoła Podstawowa w Wysokiem
5
34-600 Wysokie
Szkoła Podstawowa w Kisielówce
56
34-652 Kisielówka
Szkoła Podstawowa w Starym Rybiu
0 9
34-652 Stare Rybie
Szkoła Podstawowa
------- 346
34-654 Pisarzowa
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Mordarce
204
34-600 Mordarka
Szkoła Podstawowa nr 1 w Męcinie
530
34-654 Męcina
Szkoła Podstawowa w Pasierbcu
---- ----
34-600 Pasierbiec
Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Stroniu
2
34-604 Stronie
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Jastrzębiu
0 131
34-606 Jastrzębie
Szkoła Podstawowa im. I Armii Wojska Polskiego
136
34-606 Młyńczyska
Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Świdniku
Świdnik 22
34-606 Świdnik
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Pułaskiego w Jadamwoli
Jadamwola 40
34-606 Jadamwola
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Roztoce
Roztoka 165
34-606 Roztoka
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej- Curie w Łukowicy
285
34-606 Łukowica
Szkoła Podstawowa nr 2
- 34
34-604 Przyszowa
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Zespole Szkół w Przyszowej
Przyszowa 484 484
34-604 Przyszowa
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łostówce
Łostówka 245
34-730 Łostówka
Szkoła Podstawowa im. Św Floriana w Glisnem
70
34-730 Glisne
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubomierzu
345
34-736 Lubomierz
Szkoła Podstawowa Nr 2
432
34-734 Kasinka Mała
Szkoła Podstawowa Nr 2
302
34-736 Lubomierz
Szkoła Podstawowa nr3 w Kasince Małej
733
34-734 Kasinka Mała
szkoła podstawowa w Łętowem
238
34-733 Łętowe
Szkoła Podstawowa Nr 1
589
34-733 Mszana Górna
Zespół Placówek Oświatowych Szkoła Podstawowa
nie ma nie ma
34-741 Kasina Wielka
Szkoła Podstawowa w Rabie Niżnej
Raba Niżna 162
34-730 Raba Niżna
Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej
Olszówka 52
34-730 Olszówka
Szkoła Podstawowa nr 2 w Mszanie Górnej
- 358
34-730 Mszana Górna
Szkoła Podstawowa w Koninie
211
34-735 Konina
Szkola Podstawowa w Podobinie
Podobin 257
34-735 Podobin
Szkoła Podstawowa
131
34-735 Niedźwiedź
Szkoła Podstawowa NR 4 Słopnice
363
34-615 Słopnice
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Słopnicach z filią
732
34-615 Słopnice
Filia Granice
731
34-615 Słopnice
Szkoła Podstawowa nr 2
Słopnice 336 336
34-615 Słopnice
Szkoła Podstawowa w Podłopieniu
0 73
34-650 Podłopień
Szkoła Podstawowa w Tymbarku
Tymbark 354
34-650 Tymbark
Szkoła Podstawowa w Zawadce
0 18
34-650 Zawadka
Szkola Podstawowa w Pogwizdowie
58
32-250 Pogwizdów
Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika
Swojczany 200
32-250 Swojczany
Szkoła Podstawowa im. A. Malatyńskiego w Charsznicy
Szkolna 14
32-250 Miechów-Charsznica
Zespół Szkół w Tczycy Szkoła Podstawowa
177
32-250 Tczyca
Szkoła Podstawowa
Wysocie 46
32-075 Wysocice
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
- 107
32-075 Gołcza
Szkołą Podstawowa im. Wł. Broniewskiego
bez nazwy 9
32-075 Szreniawa
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kozłowie
303
31-241 Kozłów
Filia w Kępiu
303
32-241 Kępie
Punkt Przedszkolny w Kamionce
303
32-241 Kamionka
Skoła Podstawowa
59
32-210 Książ Mały
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej - Curie w Antolce
13
32-210 Antolka
Szkoła Podstawowa w Książu Wielkim
Reja 4
32-210 Książ Wielki
SP w Bukowskiej Woli
Bukowska Wola 79
32-200 Bukowska Wola
Szkoła Podstawowa
110
32-200 Jaksice
Szkoła Podstawowa Nr 1 im.H Sienkiewicza
ul.M. Konopnickiej 13
32-200 Miechów
Szkoła Podstawowa Nr 2
os. Sikorskiego 15A
32-200 Miechów
Szkoła Podstawowa w Pojałowicach
18
32-200 Pojałowice
Szkoła Podstawowa w Pstroszycach
Pstroszyce 66
32-200 Pstroszyce Pierwsze
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. 106 DYWIZJI PIECHOTY ARMII KRAJOWEJ W PARKOSZOWICACH
45
32-200 Parkoszowice
Szkoła Podstawowa Specjalna w Zagorzycach
ZAGORZYCE 9
32-200 Zagorzyce
Szkoła Podstawowa w Janowicach
50
32-218 Janowice
Szkoła Podstawowa w Dziaduszycach
0 23
32-218 Dziaduszyce
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Tajnego Nauczania w Dziekanowicach
Dziekanowice 66
32-410 Dziekanowice
Szkoła Podstawowa w Brzączowicach
- 186
32-410 Brzączowice
Szkoła Podstawowa w Dobczycach
Parkowa 4
32-410 Dobczyce
Szkoła Podstawowa w Kornatce
105
32-410 Kornatka
Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi
NOWA WIEŚ 16
32-410 Nowa Wieś
Szkoła Podstawowa w Stadnikach
- 148
32-410 Stadniki
Szkoła Podstawowa
- 1
32-434 Skomielna Biała
Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Tenczynie
Tenczyn 171
32-433 Tenczyn
Szkoła Podstawowa
Krzeczów 174
32-433 Krzeczów
Szkoła Podstawowa im Tadeusza Banachiewicza w Porębie
Poręba 16
32-425 Poręba
Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego
Bęczarka 14
32-444 Bęczarka
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137