» województwo wielkopolskie » powiat kaliski

Lokalizacja szkoły

(Zwiń) (Rozwiń)

Lista lokalizacji szkół zwinięta. Kliknij "(Rozwiń)".

 

Szkoła podstawowa - powiat kaliski

Szkoła Podstawowa w Lipem
20
62-814 Lipe
Szkoła Podstawowa w Rychnowie
16
62-814 Rychnów
Szkoła Podstawowa
56
62-814 Blizanów
Szkoła Filialna w Jarantowie

62-814 Jarantów
Szkoła Podstawowa w Jankowie Pierwszym
Janków Pierwszy 78
62-814 Janków Drugi
Szkoła Podstawowa Szkoła Filialna w Brudzewie
Blizanów 11
62-814 Brudzew
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W PIOTROWIE
PIOTRÓW 65
62-814 Piotrów
SZKOŁA FILIALNA W JASTRZĘBNIKACH
51
62-814 Jastrzębniki
Szkoła Podstawowa w Aleksandrii
Aleksandria 120
62-874 Aleksandria
Szkoła Podstawowa w Dzięciołach
14
62-874 Dzięcioły
Szkoła Podstawowa w Sobiesękach

62-874 Sobiesęki
Szkoła Podstawowa w Brzezinach
Wrocławska 17
62-874 Brzeziny
Szkoła Podstawowa w Kosmowie
46
62-834 Kosmów-Kolonia
Szkoła Podstawowa w Morawinie
MORAWIN 27
62-834 Morawin
Szkoła Podstawowa w Cekowie-Kolonii z Filią w Przespolewie Pańskim
Ceków-Kolonia 2
62-834 Ceków-Kolonia
Filia w Przespolewie Pańskim
Przespolew Pański 35
62-834 Przespolew Pański
Szkoła Podstawowa w Kamieniu
Kamień 25
62-834 Kamień
Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Żydowie
Szkolna 72
62-872 Żydów
SZKOŁA PODSTAWOWA W STAREJ KAKAWIE
STARA KAKAWA 57
62-872 Stara Kakawa
Szkoła Podstawowa w Godzieszach Wielkich
Kordeckiego 8
62-872 Godziesze Wielkie
Szkoła Podstawowa w Woli Droszewskiej
Wola Droszewska 45
62-872 Wola Droszewska
Szkoła Podstawowa
Szkolna 1
62-840 Koźminek
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Nowym Nakwasinie
48
62-840 Nowy Nakwasin
Szkoła Podstawowa w Moskurni
9a
62-840 Moskurnia
Szkoła Podstawowa im.Józefa Wybickiego w Liskowie
Ks.W.Blizińskiego 27
62-850 Lisków
Szkoła Podstawowa w Ciepielewie
10
62-850 Ciepielew
Szkoła Podstawowa w Strzałkowie
65
62-850 Strzałków
Szkoła Podstawowa w Zakrzynie
1
62-850 Zakrzyn
Szkoła Podstawowa w Mycielinie
42a
62-831 Mycielin
Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Dzierzbinie - Kolonii
32
62-831 Dzierzbin
Szkoła Podstawowa w Kościelcu
9
62-831 Kościelec
Szkoła Podstawowa w Opatówku
Szkolna 3
62-860 Opatówek
Szkoła Podstawowa Filia w Cieni Drugiej
21
62-860 Cienia Druga
Szkoła Podstawowa Filia w Sierzchowie
33
62-860 Sierzchów
Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Chełmcach
Chełmce 3
62-860 Chełmce
Szkoła Podstawowa w Rajsku
Rajsko 4
62-860 Rajsko
Szkoła Podstawowa im.Władysława Broniewskiego w Tłokini Wielkiej
Tłokinia Wielka 87
62-860 Tłokinia Wielka
Szkoła Podstawowa w Stawiszynie
Szkolna 8
62-820 Stawiszyn
Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego w Zbiersku
Zbiersk Cukrownia 144
62-830 Zbiersk
Szkoła Podstawowa w Stawie
Karola Świerczewskiego 3
62-865 Staw
Szkoła Podstawowa w Iwanowicach ze Szkołą Filialną w Sobiesękach Drugich
Ks. Augustyna Kordeckiego 11
62-862 Iwanowice
Szkoła Filialna w Sobiesękach Drugich
13
62-862 Sobiesęki Drugie
Szkoła Podstawowa w Marchwaczu
Marchwacz 27
62-865 Marchwacz-Kolonia
Szkoła Podstawowa w Radliczycah
RADLICZYCE 72
62-865 Radliczyce
Szkoła Filialna
3
62-865 Mroczki Wielkie
Szkoła Podstawowa w Szczytnikach
Popów 54
62-865 Szczytniki
Szkoła Filialna
8
62-862 Pośrednik
Szkoła Podstawowa w Dębem
34a
62-817 Dębe
Szkoła Podstawowa w Goliszewie
Goliszew 17
62-817 Goliszew
Filia Szkoły Podstawowej w Russowie z siedzibą w Kokaninie
Kokanin 67
62-817 Kokanin
Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Russowie
Russów 6
62-817 Russów
 
1