» województwo podlaskie

Lokalizacja szkoły

(Zwiń) (Rozwiń)

Lista lokalizacji szkół zwinięta. Kliknij "(Rozwiń)".

 

Szkoła podstawowa - województwo podlaskie

Szkoła Podstawowa w Strabli
Wesoła 2a
17-132 Strabla
Szkoła Podstawowa w Wyszkach
Szkolna 17
17-132 Wyszki
Szkoła Podstawowa nr 1 w Grajewie
Szkolna 12
19-200 Grajewo
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w Grajewie
Mickiewicza 1
19-200 Grajewo
Szkoła Podstawowa nr 4
Konstytucji 3 Maja 23
19-200 Grajewo
Szkoła Podstawowa Nr 3 Specjalna w Grajewie
Ełcka 11
19-200 Grajewo
Szkoła Podstawowa Pomnik 1000-lecia Państwa Polskiego im. M. Konopnickiej w Białaszewie
Mikołaja Kopernika 2
19-200 Białaszewo
Szkoła Podstawowa w Rudzie
Szkolna 8
19-200 Ruda
Szkoła Podstawowa w Wierzbowie
72
19-200 Wierzbowo
Szkoła Podstawowa w Klimaszewnicy
41
19-213 Klimaszewnica
Szkoła Podstawowa w Kramarzewie
Kramarzewo 1
19-213 Kramarzewo
Szkoła Podstawowa w Mścichach
Mścichy 33
19-213 Mścichy
Szkoła Podstawowa w Radziłowie
SPORTOWA 1
19-213 Radziłów
Szkoła Podstawowa w Słuczu
114
19-213 Słucz
Szkoła Podstawowa w Bełdzie
37
19-206 Bełda
Szkoła Podstawowa w Rydzewie
6
19-206 Rydzewo
Szkoła Podstawowa w Rajgrodzie
Szkolna 24
19-206 Rajgród
Szkoła Podstawowa w Niedźwiadnej
49
19-230 Niedźwiadna
Szkoła Podstawowa w Szczuczynie
Kilińskiego 42
19-230 Szczuczyn
Szkoła Podstawowa w Kędziorowie

19-222 Kędziorowo
Szkoła Podstawowa w Ławsku
107
19-222 Ławsk
Szkoła Podstawowa w Niecikach

19-222 Nieciki
Szkoła Podstawowa w Sulewie-Kownatach

19-222 Sulewo-Kownaty
Szkoła Podstawowa w Wasoszu
Piaskowa 31
19-222 Wąsosz
Szkoła Podstawowa nr 3 w Hajnówce
Działowa 1
17-200 Hajnówka
Szkoła Podstawowa Specjalna w Hajnówce
3 Maja 27
17-200 Hajnówka
Szkoła Podstawowa nr 5 w Hajnówce
3 Maja 54
17-200 Hajnówka
Szkoła Podstawowa nr 2 w Hajnówce
Wróblewskiego 2
17-200 Hajnówka
Szkoła Podstawowa nr 6 w Hajnówce
Nowowarszawska 20
17-200 Hajnówka
Szkoła Podstawowa w Białowieży
Waszkiewicza 2
17-230 Białowieża
SZKOŁA PODSTAWOWA W CZEREMSZE
SZKOLNA 2
17-240 Czeremcha
Szkoła Podstawowa w Czyżach
64
17-207 Czyże
Szkoła Podstawowa w Dubiczach Cerkiewnych
Parkowa 30
17-204 Dubicze Cerkiewne
Szkoła Podstawowa w Nowokorninie
147
17-200 Nowokornino
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Orzeszkowie
Orzeszkowo 2
17-200 Orzeszkowo
Szkoła Podstawowa w Dubinach
Główna 1B
17-200 Dubiny
Szkoła Podstawowa w Kleszczelach
Plac Parkowy 4
17-250 Kleszczele
Szkoła Podstawowa w Narewce
Nowa 4
17-220 Narewka
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kolnie
Wojska Polskiego 22
18-500 Kolno
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Kolnie
Szkolna 8
18-500 Kolno
Szkoła Podstawowa w Konopkach - Monetach
39
18-507 Konopki-Monety
Szkoła Podstawowa w Surałach
22
18-507 Surały
Szkoła Podstawowa w Borkowie
72
18-500 Borkowo
Szkoła Podstawowa w Czerwonem
. 56
18-500 Czerwone
Szkoła Podstawowa w Filipkach Dużych
. 6
18-500 Filipki Duże
Szkoła Podstawowa w Janowie
0 35
18-500 Janowo
Szkoła Podstawowa w Lachowie
21
18-500 Lachowo
Szkoła Podstawowa w Wykowie
brak 14
18-500 Wykowo
Szkoła Podstawowa w Zaskrodziu
66
18-500 Zaskrodzie
Szkoła Podstawowa w Zabielu
Zabiele 110
18-500 Zabiele
Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Małym Płocku
Jana Kochanowskiego 25
18-516 Mały Płock
Szkoła Podstawowa w Chludniach
2
18-516 Chludnie
Szkoła Podstawowa w Kątach
168
18-516 Kąty
Szkoła Podstawowa w Rogienicach Wielkich
Długa 1
18-516 Rogienice Wielkie
Szkoła Podstawowa w Porytem
Szkolna 23
18-520 Poryte
Szkoła Podstawowa w Ksebkach
Ksebki 45
18-525 Ksebki
Szkoła Podstawowa w Lemanie
- 48
18-525 Leman
Szkoła Podstawowa w Łasze

18-525 Łacha
Szkoła Podstawowa w Ptakach
27
18-525 Ptaki
Szkoła Podstawowa w Jedwabnem
Wojska Polskiego 17
18-420 Jedwabne
Szkoła Podstawowa w Nadborach
1A
18-420 Nadbory
Szkoła Podstawowa
Akacjowa 1
18-400 Pniewo
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kupiskach
137
18-400 Nowe Kupiski
Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Jarnutach
bez nazwy 1
18-402 Jarnuty
Szkoła Podstawowa im. ppor.dh. Jadwigi Dziekońskiej ps. "Jadzia" w Konarzycach
Szkolna 4
18-400 Konarzyce
Szkoła Podstawowa w Czaplicach
- 59
18-402 Czaplice
Szkoła Podstawowa w Podgórzu
Szkolna 1
18-400 Podgórze
Szkoła Podstawowa w Puchałach
31
18-400 Puchały
Szkoła Podstawowa w Wygodzie
ŁOMŻYŃSKA 2
18-400 Wygoda
Szkoła Podstawowa w Miastkowie
Łomżyńska 15
18-413 Miastkowo
Filia w Tarnowie
Szkolna 2
18-413 Tarnowo
Szkoła Podstawowa w Rydzewie
Mazurska 22
18-413 Rydzewo
Szkoła Filialna w Drogoszewie
Szkolna 7
18-413 Drogoszewo
Szkoła Podstawowa w Sławcu
Długa 22
18-414 Sławiec
Szkoła Podstawowa w Nowogrodzie
11 Listopada 12
18-414 Nowogród
Szkoła Podstawowa w Dobrzyjałowie
Zdrojowa 1
18-421 Dobrzyjałowo
Szkoła Podstawowa w Drozdowie
Główna 15
18-421 Drozdowo
Szkoła Podstawowa w Jeziorku
42
18-421 Jeziorko
Szkoła Podstawowa w Kisielnicy
Kisielnica 1
18-421 Kisielnica
Szkoła Podstawowa w Olszynach
Wiśniowa 19
18-421 Olszyny
Szkoła Podstawowa w Rakowie - Boginiach
- 49
18-421 Rakowo-Boginie
Szkoła Podstawowa w Żelechach
1
18-421 Żelechy
Szkoła Podstawowa im. kpt. Wł.Raginisa w Piątnicy
Szkolna 31
18-421 Piątnica Poduchowna
Szkoła Podstawowa w Wagach
15
18-423 Wagi
Szkoła Podstawowa w Szczepankowie
Kościelna 20
18-411 Szczepankowo
Szkoła Podstawowa w Uśniku
Uśnik 27
18-411 Uśnik
 
1 2 3 4 5