» województwo pomorskie

Lokalizacja szkoły

(Zwiń) (Rozwiń)

Lista lokalizacji szkół zwinięta. Kliknij "(Rozwiń)".

 

Szkoła podstawowa - województwo pomorskie

SZKOŁA PODSTAWOWA W BORZYTUCHOMIU
SZKOLNA 1
77-141 Borzytuchom
Szkoła Podstawowa Nr 2
Ks. dr B. Domańskiego 13
77-100 Bytów
Szkoła Podstawowa nr 5
Młynska 11
77-100 Bytów
Szkoła Podstawowa w Gostkowie
20
77-114 Gostkowo
Szkoła Podstawowa w Niezabyszewie
NIEZABYSZEWO 9
77-132 Niezabyszewo
Szkoła Podstawowa w Pomysku Wielkim
45
77-100 Pomysk Wielki
SZKOŁA PODSTAWOWA W REKOWIE
18
77-100 Rekowo
Szkoła Podstawowa nr 3
Styp-Rekowskiego 2a
77-100 Bytów
Szkoła Podstawowa w Jasieniu
22
77-122 Jasień
Szkoła Podstawowa w Nożynie
40
77-115 Nożyno
Szkoła Podstawowa Kołczygłowy
SZKOLNA 10
77-140 Kołczygłowy
Szkoła Podstawowa w Łubnie
22
77-140 Łobzowo
Szkoła Podstawowa
Jana Pawła II 79
77-139 Brzeźno Szlacheckie
Szkoła Podstawowa w Lipnicy
Szkolna 4
77-130 Lipnica
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W KAMNICY
Kamnica 1/1
77-200 Kamnica
Szkoła Podstawowa Nr 1
Bolesława Chrobrego 7
77-200 Miastko
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W MIASTKU
KUJAWSKA 1
77-200 Miastko
SZKOŁA PODSTAWOWA W PIASZCZYNIE
6-7
77-207 Piaszczyna
Szkoła Podstawowa w Słosinku
Słosinko 4
77-200 Słosinko
Szkoła Podstawowa w Świerznie
4
77-200 Świerzno
Szkoła Podstawowa w Wałdowie
1
77-200 Wałdowo
Szkoła Podstawowa w Dretyniu
- 26
77-200 Dretyń
Szkoła Podstawowa w Nakli
Szkolna 6
77-127 Nakla
Szkoła Podstwawowa
Kartuska 19A
77-124 Parchowo
Szkoła Podstawowa
1
77-143 Półczno
Szkoła Podstawowa
Brzozowa 7
77-143 Studzienice
Szkoła Podstawowa
Ugoszcz 46
77-143 Ugoszcz
Szkola Podstawowa
69
77-235 Trzebielino
Szkoła Podstawowa
14
77-235 Zielin
Szkoła Podstawowa w Kramarzynach
Pomorska 56
77-133 Kramarzyny
Szkoła Podstawowa
ks. Jana Hinza 1
77-133 Tuchomie
Katolicka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi
Grunwaldzka 1
89-600 Chojnice
Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Pamięci Kolejarzy Chojnickich
Dworcowa 6
89-620 Chojnice
Szkoła Podstawowa Nr 5 im. J.H.Derdowskiego
Wicka Rogali 18
89-604 Chojnice
Szkoła Podstawowa Nr 6
Igielska 8
89-600 Chojnice
Szkoła Podstawowa Nr 7
Tuwima 2
89-600 Chojnice
Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 4
Jana Pawła II 11
89-600 Chojnice
Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Józefa Jankowskiego w Czyczkowach
Główna 46
89-632 Czyczkowy
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brusach
Ogrodowa 2
89-632 Brusy
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Leśnie
Kardynała Stefana Wyszyńskiego 15
89-634 Leśno
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Sikorskiego w Wielkich Chełmach
35
89-632 Wielkie Chełmy
Szkoła Podstawowa w Czapiewicach
22
89-632 Czapiewice
Szkoła Podstawowa w Kosobudach
Szkolna 20
89-632 Kosobudy
Szkoła Podstawowa w Lubni
Szkolna 13
89-632 Lubnia
Szkoła Podstawowa w Męcikale
Szkolna 7
89-632 Męcikał
Szkoła Podstawowa w Zalesiu
Gdańska 26
89-632 Zalesie
Szkoła Podstawowa
49
89-632 Kłodawa
Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Monte Cassino w Nieżychowicach
55
89-620 Nieżychowice
Szkoła Podstawowa w Lichnowach
Szkolna 15
89-620 Lichnowy
Szkoła Podstawowa w Ogorzelinach
Obkaska 3
89-665 Ogorzeliny
Zespół Szkół w Charzykowach Szkoła Podstawowa w Charzykowach
Szkolna 1
89-606 Charzykowy
Szkoła Podstawowa w Nowej Cerkwi
Szkolna 11
89-620 Nowa Cerkiew
Szkoła Podstawowa w Silnie
Główna 39
89-620 Silno
SZKOŁA PODSTAWOWA Zespół Szkół w Swornegaciach
Szkolna 11
89-608 Swornegacie
Szkoła Podstawowa nr 1
Dworcowa 8
89-650 Czersk
Filia Malachin
Główna 11
89-650 Malachin
Filia Łubna
59
89-650 Łubna
Szkoła Podstawowa w Gotelpiu
brak 12
89-651 Gotelp
Szkoła Podstawowa w Odrach
Długa 1
89-651 Odry
Szkoła Podstawowa Sportowa nr 2
Kościuszki 6
89-650 Czersk
Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 3
Batorego 15
89-650 Czersk
Szkoła Podstawowa w Łęgu
Chojnicka 3
89-652 Łąg
Zespół Szkół Szkoła Podstawowa w Rytlu
Ks. A. Kowalkowskiego 6
89-642 Rytel
Zespół Szkół z filią w Krzyżu
12
89-642 Krzyż
Zespół Szkół z filią w Zapędowie

89-642 Zapędowo
Szkoła Podstawowa
Szkolna 12
89-607 Konarzyny
Szkoła Podstawowa nr 1
Średnia 4a
77-300 Człuchów
Szkoła Podstawowa nr 2 w Człuchowie
Batorego 24
77-300 Człuchów
Szkoła Podstawowa Sportowa w Człuchowie
Koszalińska 2B
77-300 Człuchów
SZKOŁA PODSTAWOWA W KRZEMIENIEWIE
16
77-330 Krzemieniewo
Szkoła Podstawowa w Wyczechach
29
77-330 Wyczechy
Szkoła Podstawowa
Parkowa 4
77-330 Czarne
Szkoła Podstawowa im.Józefa Wybickiego w Polnicy
72
77-300 Polnica
Szkoła Podstawowa w Rychnowach
- 5
77-300 Rychnowy
Szkoła Podstawowa w Stołcznie
1
77-300 Stołczno
Szkoła Podstawowa Wierzchowo
Szkolna 16
77-300 Wierzchowo-Dworzec
Szkoła Podstawowa
Szkolna 9
77-300 Wierzchowo-Dworzec
Szkoła Podstawowa w Myśligoszczy
42
77-310 Myśligoszcz
Szkoła Podstawowa w Starym Gronowie
2
77-310 Stare Gronowo
Szkoła Podstawowa w Uniechowie
16
77-310 Uniechów
Szkoła Podstawowa nr 2 w Debrznie
Królewska 5
77-310 Debrzno
Szkoła Podstawowa
Królewska 8
77-310 Debrzno
Szkoła Podstawowa im. I Armii Wojska Polskiego
Szkolna 16
77-220 Koczała
Szkoła Podstawowa w Sąpolnie
45
77-320 Sąpolno
Szkoła Podstawowa w Przechlewie
Szkolna 4E
77-320 Przechlewo
Szkoła Podstawowa w Pieniężnicy
55
77-304 Pieniężnica
Szkoła Podstawowa w Rzeczenicy
Przechlewska 6
77-304 Rzeczenica
Szkoła Podstawowa w Rzeczenicy Filia Międzybórz
18
77-304 Międzybórz
 
1 2 3 4 5 6 7 8