» województwo warmińsko-mazurskie

Lokalizacja szkoły

(Zwiń) (Rozwiń)

Lista lokalizacji szkół zwinięta. Kliknij "(Rozwiń)".

 

Szkoła podstawowa - województwo warmińsko-mazurskie

Szkoła Podstawowa w Tyrowie
TYROWO 41
14-100 Tyrowo
Szkoła Podstawowa w Samborowie
Szkolna 8
14-100 Samborowo
Szkoła Podstawowa im. gen. Józefa Bema w Bemowie Piskim
Bema 0
12-230 Bemowo Piskie
Szkoła Podstawowa im. Podlaskiej Brygady Kawalerii w Skarżynie
19
12-230 Skarżyn
Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Białej Piskiej
Michała Kajki 1
12-230 Biała Piska
Szkoła Podstawowa w Kożuchach
35
12-230 Kożuchy
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Palczewskiego w Drygałach
Szkolna 2
12-230 Drygały
Szkoła Podstawowa
WOJSKA POLSKIEGO 14
12-250 Orzysz
Szkoła Podstawowa
22
12-250 Okartowo
Szkoła Podstawowa w zespole
0 40
12-250 Dąbrówka
Szkoła Filialna w Drozdowie
0 14
12-250 Drozdowo
Szkoła Podstawowa nr 1 w Piszu
Klementowskiego 2
12-200 Pisz
Szkoła Filialna w Snopkach
52
12-200 Snopki
Szkoła Podstawowa nr 2 w Piszu
Gizewiusza 10
12-200 Pisz
Szkoła Podstawowa w Hejdyku
8
12-220 Hejdyk
Szkoła Podstawowa w Jeżach
14
12-200 Jeże
Szkoła Podstawowa w Kotle Dużym
Kocioł Duży 6
12-200 Kocioł Duży
Szkoła Podstawowa w Liskach
Liski 22
12-200 Liski
Szkoła Podstawowa w Trzonkach
Trzonki 29
12-200 Trzonki
Stowarzyszenie "EDUKATOR"W ŁOMŻY Publiczna Szkoła Podstawowa w Uścianach
UŚCIANY STARE 1
12-200 Stare Uściany
Szkoła Podstawowa Specjalna
Łupki 15
12-200 Łupki
Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Papieża Jana Pawła II w Piszu
WOŁODYJOWSKIEGO 2a
12-200 Pisz
Szkoła Podstawowa nr 1
GAŁCZYŃSKIEGO 2
12-221 Ruciane-Nida
Szkoła Podstawowa nr 2
Mazurska 15
12-220 Ruciane-Nida
Szkoła Podstawowa w Ukcie
nie ma 70
12-220 Ukta
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie
Marii Skłodowskiej - Curie 2
12-100 Szczytno
Szkoła Podstawowa nr 6im."Orła Białego" w Szczytnie ul.Boh.Września 2
Bohaterów Wrzesnia 2
12-100 Szczytno
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2
KĘTRZYŃSKIEGO 6
12-100 Szczytno
NIEPUBLICZNA PODSTAWOWA SZKOŁA SPECJALNA TOWARZYSTWA PRZYJACIÓŁ DZIECI W SZCZYTNIE
PASYMSKA 21A
12-100 Szczytno
Szkoła Podstawowa nr 5
Janusza Korczaka 4
12-100 Szczytno
szkoła podstawowa w kałęczynie
KAŁĘCZYN 17
12-120 Kałęczyn
Szkoła Podstawowa w Linowie
Linowo 40
12-120 Linowo
Szkoła Podstawowa w Rumach
19
12-120 Rumy
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Dźwierzutach
Sienkiewicza 1
12-120 Dźwierzuty
Szkoła Podstawowa
Polna 1
12-122 Jedwabno
Filia Szkoły Podstawowej
Nowy Dwór 28
12-122 Nowy Dwór
Szkoła Podstawowa w Gromie
brak 67
12-130 Grom
Szkoła Podstawowa w Tylkowie
Tylkowo 1
12-130 Tylkowo
Szkoła Podstawowa im. W. Kętrzyńskiego w Pasymiu
OGRODOWA 1
12-130 Pasym
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rozogach
24 Stycznia 13
12-114 Rozogi
Szkoła Podstawowa w Klonie
0 96
12-114 Klon
Szkoła Podstawowa
238
12-114 Dąbrowy
Szkoła Podstawowa w Rudce
10
12-100 Rudka
Szkoła Podstawowa w Wawrochach
12
12-100 Wawrochy
Szkoła Podstawowa w Lipowcu
48
12-100 Lipowiec
Szkoła Podstawowa w Olszynach
30
12-100 Olszyny
Szkoła Podstawowa w Szymanach
21
12-100 Szymany
Niepubliczna Szkoła w Gawrzyjałkach
26
12-100 Gawrzyjałki
Szkoła Podstawowa im. Ignacego Krasickiego w Świętajnie
Mickiewicza 28
12-140 Świętajno
Zespół Szkół w Spychowie Szkoła Podstawowa im. Marii Zientary-Malewskiej
Mazurska 5
12-150 Spychowo
Szkoła Podstawowa w Wesołowie
Wesołowo 25
12-160 Wesołowo
Szkoła Podstawowa w Zabielach
Zabiele 4
12-160 Zabiele
Szkoła Podstawowa
MIKOŁAJA KOPERNIKA 10
12-160 Wielbark
Szkoła Podstawowa w Baniach Mazurskich
Konopnickiej 12
19-520 Banie Mazurskie
Szkoła Podstawowa w Dubeninkach
Szkolna 1
19-504 Dubeninki
Szkoła Podstawowa w Żytkiejmach
Plac Wolności 1
19-504 Żytkiejmy
Szkoła Podstawowa
Galwiecie 18
19-500 Galwiecie
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Gołdapi
Kościuszki 25
19-500 Gołdap
Szkoła Podstawowa w Boćwince
Boćwinka 13
19-500 Boćwinka
Szkoła Podstawowa w Jabłońskich
Jabłońskie 12
19-500 Jabłońskie
Szkoła Podstawowa w Pogorzeli
27
19-500 Pogorzel
Szkoła Podstawowa Specjalna
Wojska Polskiego 18
19-500 Gołdap
Szkoła Podstawowa im Michałą Kajki w Grabowie
Grabowo 54
19-500 Grabowo
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Listopada 1918r
- 24
11-606 Sobiechy
Szkoła Podstawowa w Pozezdrzu
1-GO MAJA 1 B
11-610 Pozezdrze
Szkoła Podstawowa im. Kurta Obitza w Węgielsztynie
Węgielsztyn 52
11-600 Węgielsztyn
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Węgorzewie
Zamkowa 6
11-600 Węgorzewo
Szkoła Podstawowa nr1
Jana Gen. Bema 12
11-600 Węgorzewo
Szkoła Podstawowa w Perłach
0 33
11-600 Perły
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 3
Zamkowa 34
11-600 Węgorzewo
Szkoła Podstawowa w Radziejach
Węgorzewska 16
11-600 Radzieje
Szkoła Podstawowa nr 1
Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg
Szkoła Podstawowa Nr 12 im. Michała Kajki
Wojciecha Zajchowskiego 12
82-300 Elbląg
Szkoła Podstawowa Nr 14 w Elblągu
Mielczarskiego 45
82-300 Elbląg
Szkoła Podstawowa Nr 15
Modlińska 39
82-300 Elbląg
Szkoła Podstawowa Nr 16
Sadowa 2
82-300 Elbląg
Szkoła Podstawowa NR 18 w Elblągu
Węgrowska 1
82-300 Elbląg
Szkoła Podstawowa nr 19
Urocza 4
82-300 Elbląg
Szkoła Podstawowa nr 21
Zbyszka Godlewskiego 1
82-300 Elbląg
Szkoła Podstawowa Nr 23
Słoneczna 14
82-300 Elbląg
Szkoła Podstawowa nr 4 w Elblągu
Mickiewicza 41
82-300 Elbląg
Szkoła Podstawowa Nr 6
Aleja Józefa Piłsudskiego 4
82-300 Elbląg
Szkoła Podstawowa nr 8 w Elblągu
Szańcowa 2
82-300 Elbląg
Szkoła Podstawowa Nr 9
Rodziny Nalazków 20
82-300 Elbląg
Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 10 im.Towarzystwa Przyjaciół Dzieci
Mikołaja Kopernika 27
82-300 Elbląg
Szkoła Podstawowa przy SOSW Nr 2
Polna 8a
82-300 Elbląg
Szkoła Podstawowa Nr 11
Korczaka 34
82-300 Elbląg
Szkoła Podstawowa Nr 25 w Elblągu
Wyżynna 3
82-300 Elbląg
Publiczna Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów
Saperów 20
82-300 Elbląg
 
1 2 3 4 5 6