» województwo wielkopolskie

Lokalizacja szkoły

(Zwiń) (Rozwiń)

Lista lokalizacji szkół zwinięta. Kliknij "(Rozwiń)".

 

Szkoła podstawowa - województwo wielkopolskie

Szkoła Podstawowa w Przeźmierowie
Kościelna 46/48
62-081 Przeźmierowo
Szkoła Podstawowa w Tarnowie Podgórnym
Szkolna 5
62-080 Tarnowo Podgórne
Szkola Podstawowa im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Bojanowie
Lipowa 2
63-940 Bojanowo
Szkoła Filialna w Trzeboszu
- 10
63-940 Bojanowo
Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Golinie Wielkiej
65a
63-940 Golina Wielka
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Gościejewicach
31
63-940 Gościejewice
Szkoła Podstawowa im.Władysława Bartkowiaka w Jutrosinie
WROCŁAWSKA 27
63-930 Jutrosin
Szkoła Podstawowa w Dubinie
DUBIN 150
63-930 Dubin
Szkoła Podstawowa w Szkaradowie
1
63-930 Szkaradowo
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Miejskiej Górce
Marii Konopnickiej 14
63-910 Miejska Górka
Szkoła Podstawowa w Sobiałkowie
95
63-910 Sobiałkowo
Zespół Szkół w Dłoni Szkoła Podstawowa
- 53
63-910 Dłoń
Szkoła Podstawowa w Konarach
Konary 56
63-910 Konary
Szkoła Podstawowa w Chojnie
6a
63-921 Chojno
Szkoła Podstawowa w Pakosławiu
Parkowa 13
63-920 Pakosław
SZKOŁA PODSTAWOWA W SOWACH
76
63-920 Sowy
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Rawiczu
Wały Jarosława Dąbrowskiego 1
63-900 Rawicz
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego w Rawiczu
BRONIEWSKIEGO 5
63-900 Rawicz
Szkoła Podstawowa nr 6 im.Janusza Korczaka
Wały Jarosława Dąbrowskiego 33
63-900 Rawicz
Szkoła Podstawowa w Masłowie
Śląska 58
63-900 Masłowo
Szkoła Podstawowa w Słupi Kapitulnej
117
63-900 Słupia Kapitulna
Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 7 w Rawiczu
Gen.Grota Roweckiego 9F
63-900 Rawicz
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KEN W SŁUPCY
PLAC SZKOLNY 1A
62-400 Słupca
Szkoła Podstawowa Nr3
Kopernika 13
62-400 Słupca
Szkoła Podstawowa Specjalna w Słupcy
Wojska Polskiego 13
62-400 Słupca
Szkoła Podstawowa
Wolności 42
62-404 Ciążeń
Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Lądku
Pyzderska 31
62-406 Lądek
Szkoła Podstawowa w Ratyniu
Ratyń 15a
62-406 Ratyń
Szkoła Podstawowa Różanna
0 9
62-436 Różanna
Szkoła Podstawowa Słowikowo
SŁOWIKOWO 24
62-436 Słowikowo
Szkoła Podstawowa w Bielsku
Bielsko 98
62-435 Bielsko
Zespół Szkolno-Przedszkolny, Szkoła Podstawowa
Szkolna 11
62-436 Orchowo
Szkoła Podstawowa
Szkolna 4
62-402 Ostrowite
Szkoła Podstawowa w Giewartowie
Armii Krajowej 9
62-402 Giewartów
Szkoła Podstawowa
Park Powstańców Wlkp. 1
62-430 Powidz
Szkoła Podstawowa
- 44
62-400 Cienin Zaborny
Szkoła Podstawowa
17
62-400 Koszuty
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Młodojewie
Młodojewo 92
62-400 Młodojewo
Szkoła Podstawowa im.Ireny Kosmowskiej w Kotuni
Kotunia 47
62-400 Kotunia
Szkoła Podstawowa w Cieninie Kościelnym
Cienin Kościelny 82
62-400 Cienin Kościelny
Publiczna Szkoła Podastawowa w Wólce
Wólka 1
62-420 Wólka
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Strzałkowie z Filią w Skarboszewie
Al. Prymasa Wyszyńskiego 10
62-420 Strzałkowo
Szkoła Filialna w Skarboszewie
9
62-420 Skarboszewo
Szkoła Podstawowa w Łukomiu
Łukom 2
62-410 Łukom
Szkoła Podstawowa w Myszakówku
35
62-410 Myszakówek
Szkoła Podstawowa w Zagórowie
Plac szkolny 1
62-410 Zagórów
Szkoła Podstawowa w Trąbczynie

62-410 Trąbczyn
Szkoła Podstawowa
Plac Lipowy 12
64-520 Obrzycko
Szkoła Podstawowa w Dusznikach
Broniewskiego 3
64-550 Duszniki
Punkt Filialny w Podrzewiu
Dusznicka 22
64-541 Podrzewie
Szkoła Podstawowa w Sędzinku
Szkolna 9
64-552 Sędzinko
Szkoła Podstawowa im. Józefa Gibowskiego
Szkolna 16
64-553 Grzebienisko
Szkola Podstawowa
8
64-530 Sokolniki Wielkie
Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Kaźmierzu
Szkolna 27
64-530 Kaźmierz
Szkoła Podstawowa w Bytyniu
Szkolna 55
64-542 Bytyń
Szkoła Podstawowa w Gaju Wielkim
Kościelna 1
64-530 Gaj Wielki
Szkoła Podstawowa w Zielonejgórze
Szkolna 4
64-520 Zielonagóra
Szkoła Podstawowa w Gaju Małym
0 32
64-520 Gaj Mały
Szkoła Podstawowa im.Jana Ostroroga
Jana Ostrorga 14
64-560 Ostroróg
Szkoła Podstawowa
Strzelecka 11 a
62-045 Pniewy
Szkoła Podstawowa w Chełmnie
Chełmno 26
62-045 Chełmno
Szkoła Podstawowa w Nojewie
41
62-045 Nojewo
Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Przyborowie
Przyborowo 30
64-500 Przyborowo
SZKOŁA PODSTAWOWA KOŹLE
KOŹLE 37
64-500 Koźle
Szkoła Podstawowa nr 1 imienia Stanisława
Staszica 1
64-500 Szamotuły
Szkoła Podstawowa nr 2
Kapłańska 18
64-500 Szamotuły
Szkoła Podstawowa nr 3
Szczuczyńska 5
64-500 Szamotuły
Szkoła Podstawowa w Baborowie
Baborowo 18
64-500 Baborowo
Szkoła Podstawowa Nr 5 Specjalna
Kołłątaja 1
64-500 Szamotuły
Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Otorowie
Łąkowa 3
64-551 Otorowo
Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Pamiątkowie
Szkolna 13
64-514 Pamiątkowo
Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Nowej Wsi
szkolna 5
64-510 Nowa Wieś
Szkoła Podstawowa Nr 2
Poznańska 46
64-510 Wronki
Szkoła Podstawowa nr1
Mickiewicza 5
64-510 Wronki
Szkoła Podstawowa w Chojnie
Chojno 79
64-510 Chojno-Wieś
Szkoła Podstawowa w Biezdrowie
9
64-510 Biezdrowo
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dominowie
Centralna 3
63-012 Dominowo
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka w Murzynowie Kościelnym
Murzynowo Kościelne 30
63-014 Murzynowo Kościelne
Szkoła Podstawowa w Murzynowie Leśnym
Poznańska 74
63-023 Murzynowo Leśne
Szkoła Podstawowa
Długa 24
63-023 Sulęcin
Szkoła Podstawowa im. Jana Henryka Dąbrowskiego
Szkolna 5
63-025 Pięczkowo
Szkoła Podstawowa w Sulęcinku
Szkolna 26
63-023 Sulęcinek
Szkoła Podstawowa w Boguszynie
Śremska 35
63-040 Boguszyn
Szkoła Podstawowa w Kolniczkach
Kolniczki 11A
63-040 Kolniczki
Szkoła Podstawowa w Chociczy
Śremska 30
63-041 Chocicza
Szkoła Podstawowa w Klęce
Klęka 9
63-040 Klęka
Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi
DĄBROWSKIEGO 50
63-000 Środa Wielkopolska
Szkoła Podstawowa Nr 3
20 Października 2
63-000 Środa Wielkopolska
Szkoła Podstawowa Pławce
38
63-011 Pławce
Szkoła Podstawowa w Jarosławcu
JAROSŁAWIEC 7
63-000 Jarosławiec
Szkoła Podstawowa w Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum
0 28
63-000 Słupia Wielka
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pigłowicach
Pigłowice 32A
63-021 Pigłowice
Szkoła Podstawowa w Czarnotkach
47
63-020 Czarnotki
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13