Lokalizacja szkoły

(Zwiń) (Rozwiń)

Lista lokalizacji szkół zwinięta. Kliknij "(Rozwiń)".

 

Zespół szkół i placówek oświatowych - Informator

ZESPÓŁ SZKÓŁ
Hutnicza 30
21-470 Huta-Dąbrowa
Zespół Szkół im. Wł. Tatarkiewicza w Radoryżu Smolanym
8C
21-470 Radoryż Smolany
Zespół Szkół w Krzywdzie
Osiedlowa 5
21-470 Krzywda
Zespół Szkół w Okrzei
Szkolna 1
21-480 Okrzeja
Zespół Szkół w Czerśli
1
21-400 Czerśl
Zespół Szkół w Dabiu
83 C
21-400 Dąbie
Zespół Szkół w Gołaszynie
29
21-400 Gołaszyn
Zespół Szkół w Gołąbkach
33
21-400 Gołąbki
Zespół Szkół w Gręzówce
41
21-400 Gręzówka
Zespół Szkół w Krynce
250
21-400 Krynka
Zespół Szkół w Strzyżewie
128
21-400 Strzyżew
Zespół Szkół w Zalesiu
141
21-400 Zalesie
Zespół Szkół w Serokomli
Warszawska 28
21-413 Serokomla
Zespół Szkół w Jeleńcu
Jeleniec 45
21-421 Jeleniec
Zespół Szkół w Staninie
149
21-422 Stanin
ZESPÓŁ SZKÓŁ W TUCHOWICZU
45
21-421 Tuchowicz
Zespół Szkół w Zagoździu
- 5
21-421 Lipniak
Zespół Oświatowy w Jedlance
Warszawska 13
21-450 Jedlanka
Zespół Oświatowy w Starej Prawdzie
1
21-450 Stara Prawda
ZESPÓŁ OŚWIATOWY W STAREJ RÓŻY
STARA RÓŻA 35
21-450 Stara Róża
Zespół Oświatowy w Starych Kobiałkach
- 18
21-450 Stare Kobiałki
Zespół Oświatowy w Szyszkach
66
21-450 Szyszki
ZESPÓŁ OŚWIATOWY W mYSŁOWIE
116A
21-426 Mysłów
Zespół Szkół w Chodlu
Partyzantów 39
24-350 Chodel
Zespół Szkół w Ratoszynie
- 192
24-350 Ratoszyn Drugi
Zespół Szkół Ogólnokształcących
Opolska 10a
24-340 Józefów nad Wisłą
Zespół Szkół w Karczmiskach
Szkolna 1
24-310 Karczmiska Pierwsze
Centrum Kształcenia Ustawicznego
Owocowa 7
24-300 Opole Lubelskie
Zespół Szkół Nr 2
Fabryczna 28
24-300 Opole Lubelskie
Zespół Szkół Nr1
Szkolna 5
24-300 Opole Lubelskie
Zespół Szkół w Kluczkowicach
Kluczkowice 128
24-300 Kluczkowice
Zespół Szkół Zawodowych
Kolejowa 2
24-300 Opole Lubelskie
Zespół Szkół
Fabryczna 16c
24-320 Poniatowa
Zespół Szkół Publicznych w Wilkowie
66A
24-313 Wilków
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Jabłoniu
A. ZAMOYSKIEGO 4
21-205 Jabłoń
Zespół Szkół w Milanowie
Szkolna 12A
21-210 Milanów
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Parczewie
Wojska Polskiego 1
21-200 Parczew
Zespół Szkół Publicznych w Sosnowicy
Wojska Polskiego 27
21-230 Sosnowica
Zespół Szkół nr 1 im. Stefanii Sempołowskiej
Polna 18
24-100 Puławy
Zespół Szkół Nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Puławach
Jaworowa 1
24-100 Puławy
Zespół Szkół nr 3 w Puławach
Piłsudskiego 74
24-100 Puławy
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Puławach
Kaniowczyków 9
24-100 Puławy
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Puławach
Wróblewskiego 11
24-100 Puławy
Zespół Szkół Technicznych
WOJSKA POLSKIEGO 7
24-100 Puławy
Szkoła Społeczna im. Ch.P.Aignera
Moniuszki 1
24-100 Puławy
Zespół Szkół Europejskich
Czartoryskich 8
24-100 Puławy
Zespół Szkół Katolickich w Puławach
Eustachiewicza 1
24-100 Puławy
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Baranowie
Szkolna 2
24-105 Baranów
Zespół Szkół nr 1 w Janowcu
Osiedle Szkolne 5b
24-123 Janowiec
Zespół Szkół Nr 2 w Janowcu
Osiedle Szkolne 5b
24-123 Janowiec
GMINNY ZESPÓŁ SZKÓŁ W KAZIMIERZU DOLNYM
SZKOLNA 1
24-120 Kazimierz Dolny
Zespół Szkół
Nadwiślańska 9
24-120 Kazimierz Dolny
zespół Placówek Oświatowych im.Jana Kochanowskiego
Stary Pożóg 57E
24-130 Stary Pożóg
Zespół Placówek Oświatowych w Klementowicach
- 230
24-170 Klementowice
Zespół Szkół Agrobiznesu
Klementowice 365
24-170 Klementowice
Zespół Szkół
Lubelska 80
24-173 Markuszów
Zespół Szkół im. Z. Chmielewskiego w Nałęczowie
Spółdzielcza 17
24-150 Nałęczów
Zespół Szkół Nr 2
Bolesława Prusa 13
24-140 Nałęczów
Zespół Szkół w Żyrzynie
Tysiąclecia 154A
24-103 Żyrzyn
Zespół Szkół Ponadgimnazjalych w Radzyniu Podlaskim
Sikorskiego 15
21-315 Radzyń Podlaski
Zespół Szkół Rolniczych
Parkowa 7
21-345 Wola Osowińska
Zespół Oświatowy w Brzozowicy Dużej
83
21-302 Brzozowica Duża
Zespół Oświatowy w Kąkolewnicy
Szkolna 4
21-302 Kąkolewnica
Zespół Oświatowy w Polskowoli
131
21-302 Polskowola
Zespół Szkół Samorządowych
Waleriana Batki 20
21-311 Komarówka Podlaska
Zespół Szkół w Białce
49
21-300 Białka
Zespół Szkół w Białej
30
21-300 Biała
Zespół Szkół w Zabielu
Zabiele 8b
21-300 Zabiele
Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ulanie-Majoracie
53
21-307 Ulan-Majorat
Zespół Szkół im. Unitów Podlaskich
PIŁSUDSKIEGO 25
21-310 Wohyń
Zespół Szkół w Suchowoli
133
21-310 Suchowola
Zespół Szkół Nr 3
Tysiąclecia 25
08-530 Dęblin
Zespół Szkół nr 4
gen.pil.J.Kowalskiego 20
08-530 Dęblin
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W DĘBLINIE
15 PUŁKU PIECHOTY "WILKÓW" 6
08-530 Dęblin
Zespół Szkół Zawodowych nr 1
Tysiąclecia 3
08-530 Dęblin
Zespół Szkół Zawodowych nr 2
Wiślana 3b
08-530 Dęblin
Zespół Szkół w Czernicu
95
08-550 Czernic
Zespół Szkół w Gozdzie
109A
08-550 Gózd
Zespół Szkół w Kłoczewie
Długa 69
08-550 Kłoczew
Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Henryka Sienkiewicza w Grabowie Szlacheckim
61
08-503 Grabów Szlachecki
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Nowodworze
Nowodwór 73
08-503 Nowodwór
Zespół Placówek Oświatowych w Bobrownikach
Rynek 1
08-500 Bobrowniki
Zespół Placówek Oświatowych w Leopoldowie
Zielona 1
08-500 Leopoldów
Zespół Placówek Oświatowych w Moszczance
Moszczanka 14
08-500 Moszczanka
Zespół Placówek Oświatowych w Oszczywilku
Oszczywilk 11a
08-500 Oszczywilk
Zespół Placówek Oświatowych w Starym Bazanowie
Stary Bazanów 136
08-500 Stary Bazanów
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1
SŁOWACKIEGO 2
08-500 Ryki
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Rykach
15 Pułku Piechoty "Wilków" AK 5
08-500 Ryki
Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im. Leona Wyczółkowskiego w Rykach
Wyczółkowskiego 10
08-500 Ryki
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70