» województwo świętokrzyskie

Lokalizacja szkoły

(Zwiń) (Rozwiń)

Lista lokalizacji szkół zwinięta. Kliknij "(Rozwiń)".

 

Zespół szkół i placówek oświatowych - województwo świętokrzyskie

Zespół Placówek Oświatowych Nr 1 w Busku - Zdroju
KOŚCIUSZKI 1
28-100 Busko-Zdrój
Zespół Placówek Oświatowych w Szańcu
240
28-100 Szaniec
Zespół Placówek Oświatowych w Zbludowicach
Świętokrzyska 9
28-100 Zbludowice
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 1
MICKIEWICZA 6
28-100 Busko-Zdrój
Zespół Szkół Specjalnych w Busku-Zdroju
Sz.Starkiewicza 1
28-100 Busko-Zdrój
Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych
Mickiewicza 23
28-100 Busko-Zdrój
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
Bohaterów Warszawy 120
28-100 Busko-Zdrój
Zespół Szkół w Nowym Korczynie
Partyzantów 13
28-136 Nowy Korczyn
ZESPÓŁ PUBLICZNYCH PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W ZBOROWIE
121
28-131 Zborów
Zespół Szkół w Solcu - Zdroju
1 Maja 18
28-131 Solec-Zdrój
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stopnicy
Kazimierza Wielkiego 23
28-130 Stopnica
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
Kazimierza Wielkiego 23 a
28-130 Stopnica
Zespół Placówek Oświatowych w Nizinach
Niziny 120A
28-142 Niziny
ZESPÓŁ SZKOLNO -PRZEDSZKOLNY
PODWALE 1
28-160 Wiślica
Zespół Szkół w Mierzwinie
11
28-313 Mierzwin
Zespół Szkół w Motkowicach
Szkolna 1
28-313 Motkowice
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im ks. Stanisława Konarskiego
Przypkowskiego 49
28-300 Jędrzejów
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im.gen. Stefana Roweckiego "Grota"
OKRZEI 63
28-300 Jędrzejów
Zespół Placówek Oświatowych
29
28-366 Żarczyce Duże
ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W ZŁOTNIKACH
ZŁOTNIKI 66A
28-366 Złotniki
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Małogoszczu
11 Listopada 14b
28-366 Małogoszcz
ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH
95
28-362 Warzyn Pierwszy
Zespół Placówek Oświatowych w Nagłowicach
M.Reja 40
28-362 Nagłowice
Zespół Placówek Oświatowych w Oksie
Pl.M.Reja 19
28-363 Oksa
Zespół Szkół Ogólnokształcących
TADEUSZA KOŚCIUSZKI 7
28-340 Sędziszów
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sędziszowie
Przemysłowa 11
28-340 Sędziszów
Zespół Placówek Oświatowych w Mokrsku Dolnym
Brak 50A
28-305 Mokrsko Dolne
Zespół Szkół
Szkolna 4
28-330 Wodzisław
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Wodzisławiu
Szkolna 4
28-330 Wodzisław
Zespół Szkół Rolniczych
Cudzynowice 176
28-500 Cudzynowice
Zespół Szkół Samorządowych
59
28-500 Wielgus
Zespół Szkół Zawodowych w Odonowie
Odonów 54
28-500 Odonów
Zespół Szkół w Opatowcu
ul. Nowokorczyńska 4
28-520 Opatowiec
Zespół Placówek Oświatowych
Ppor. Sokoła 55
28-530 Skalbmierz
Zespół Szkół w Topoli
259
28-530 Topola
Zespół Szkół Zawodowych
Kanonijska 7
28-530 Skalbmierz
Centrum Edukacji Ustawicznej w Skalbmierzu
Kanonijska 7
28-530 Skalbmierz
Zespół Szkół Samorządowych w Bielinach
Partyzantów 17
26-004 Bieliny
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
Suchedniowska 6
26-010 Bodzentyn
Zespół Szkół Nr 2 w Chęcinach
Białego Zagłębia 1
26-060 Chęciny
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH
SZKOLNA 35
26-060 Wolica
Zespół Placówek Oświatowych W Piotrkowicach
Tarnowskich 1
26-020 Piotrkowice
Zespół Szkół Nr 3 w Chmielniku
Dygasińskiego 11
26-020 Chmielnik
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Daleszycach
Sienkiewicza 11
26-021 Daleszyce
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Cedzynie
Cedzyna 79
25-900 Cedzyna
Zespół Szkół w Bęczkowie
Bęczków 195
26-008 Bęczków
Zespół Szkół w Górnie
Górno 82 A
26-008 Górno
Zespół Szkół w Krajnie
Krajno Pierwsze 153a
26-008 Krajno Pierwsze
Zespół Szkół w Woli Jachowej
136
26-008 Wola Jachowa
Gminny Zespół Szkół w Łagowie
Zapłotnia 1
26-025 Łagów
Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Łopusznie
Strażacka 5
26-070 Łopuszno
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 5
KONECKA 2
26-070 Łopuszno
Zespół Szkół w Gnieździskach
Gnieździska 85
26-070 Gnieździska
Zespół Szkół im Jana Pawła II w Masłowie
Jana Pawła II 1
26-001 Masłów Pierwszy
Zespół Szkół w Mąchocicach Kapitulnych
167
26-001 Mąchocice Kapitulne
Zespół Szkół w Ćmińsku
Świętokrzyska 61
26-085 Ćmińsk
Zespół Szkół w Kostomłotach II
- 94
26-085 Kostomłoty Drugie
Zespół Szkół w Grzymałkowie
Świętokrzyska 22
26-080 Grzymałków
Zespół Szkół w Mniowie
Centralna 11
26-080 Mniów
Zespół Placówek Oświatowych w Morawicy
Szkolna 4
26-026 Morawica
Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Brzezinach
SZKOLNA 1
26-026 Brzeziny
Zespół Szkół w Bilczy
Szkolna 2
26-026 Bilcza
Zespół Szkół w Obicach
Szkolna 18
26-026 Obice
Zespół Szkół nr 8
Szkolna 10
26-006 Nowa Słupia
Zespół Szkół w Nowej Słupi
Szkolna 10
26-006 Nowa Słupia
Zespół Szkół w Rudkach
Szkolna 2
26-006 Nowa Słupia
Zespół Placówek Oświatowych w Łosieniu
Łosień 1
26-065 Łosień
Zespół Placówek Oświatowych w Piekoszowie
Częstochowska 110
26-065 Piekoszów
Zespół Placówek Oświatowych w Zajączkowie
86
26-065 Zajączków
Zespół Szkół w Pierzchnicy

26-015 Pierzchnica
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rakowie
Jana Sienieńskiego 20
26-035 Raków
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Nowinach
Gimnazjalna 1
26-052 Nowiny
Zespół Placówek Oświatowych w Oblęgorku
Gimnazjalna 15
26-067 Oblęgorek
Zespół Placówek Oświatowych w Promniku
SZKOLNA 10
26-067 Promnik
Zespół Placówek Oświatowych w Strawczynie
Żeromskiego 9
26-067 Strawczyn
ZESPÓŁ SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM W KAJETANOWIE
ZABŁOCIE 1
26-050 Kajetanów
Zespół Szkoły Podstawowej Nr 2, Przedszkola i Gimnazjum w Zagnańsku
Turystyczna 59
26-050 Zagnańsk
Zespół Szkoły Podstawowej, Przedszkola i Gimnazjum w Samsonowie
Samsonów 24
26-050 Samsonów
Zespół Szkoły Podstawowej, Przedszkola i Gimnazjum w Tumlinie
GRODOWA 2
26-050 Tumlin-Węgle
Zespół Szkół Leśnych
Spacerowa 4
26-050 Zagnańsk
Zespół Placówek Oświatowych w Kazanowie
Nowy Kazanów 1A
26-200 Nowy Kazanów
ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W NIEŚWINIU
SZKOLNA 6
26-200 Nieświń
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Końskich
Stanisława Staszica 5
26-200 Końskie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2
Warszawska 53
26-200 Końskie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Końskich
Piłsudskiego 68
26-200 Końskie
Zespół Szkół w Rogowie
Kozubskiego 18 b
26-200 Rogów
Zespół Szkół w Stadnickiej Woli
Stadnicka Wola 55
26-200 Stadnicka Wola
Zespół Szkół w Miedzierzy
79
26-212 Miedzierza
 
1 2 3