» województwo warmińsko-mazurskie

Lokalizacja szkoły

(Zwiń) (Rozwiń)

Lista lokalizacji szkół zwinięta. Kliknij "(Rozwiń)".

 

Zespół szkół i placówek oświatowych - województwo warmińsko-mazurskie

Zespół Szkół nr 1 im.Romualda Traugutta
TRAUGUTTA 23
11-200 Bartoszyce
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Kresowiaków
Limanowskiego 10
11-200 Bartoszyce
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Elizy Orzeszkowej
Słowackiego 1
11-200 Bartoszyce
Zespół Szkół z Ukraińskim Językiem Nauczania w Bartoszycach
Leśna 1
11-200 Bartoszyce
Zespół Szkół w Górowie Iławeckim
Kard. St. Wyszyńskiego 1
11-220 Górowo Iławeckie
Zespół Szkół z Ukraińskim Językiem Nauczania w Górowie Iławeckim
Szkolna 6
11-220 Górowo Iławeckie
Zespół Szkół w Kandytach
77
11-220 Kandyty
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sępopolu
Wojska Polskiego 8
11-210 Sępopol
Zespół Szkół Budowlanych
Wiejska 2
14-500 Braniewo
Zespół Szkół Zawodowych im.Jana Liszewskiego
GDAŃSKA 19
14-500 Braniewo
Zespół Szkół w Lipowinie
Lipowina 2
14-500 Wola Lipowska
Zespół Szkół w Lelkowie
115
14-521 Lelkowo
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Pieniężnie
Ornecka 8
14-520 Pieniężno
Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych w Pieniężnie
Szkolna 11
14-520 Pieniężno
Zespół Szkół w Płoskini
43
14-526 Płoskinia
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 W DZIAŁDOWIE
GRUNWALDZKA 4
13-200 Działdowo
Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Działdowie
Polna 11
13-200 Działdowo
Zespół Szkół Zawodowych nr 1
Pocztowa 6
13-200 Działdowo
Zespół Szkół im. Emilii Sukertowej - Biedrawiny
10
13-200 Malinowo
Zespół Szkół im. Janusza Korczaka w Księżym Dworze
Księży Dwór 32
13-200 Księży Dwór
ZESPOŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH W IŁOWIE
LESNA 10A
13-240 Iłowo-Osada
Zespół Szkół Nr 1 w Iłowie-Osadzie
Wyzwolenia 11
13-240 Iłowo-Osada
Zespół Szkół nr 2 w Narzymiu
Kościelna 14
13-240 Narzym
Zespół Szkół im. Króla Władysława Jagiełły w Lidzbarku
Przemysłowa 1
13-230 Lidzbark
ZESPÓŁ SZKÓŁ w Gródkach
30
13-206 Gródki
Zespół Szkół w Rybnie
Sportowa 24
13-220 Rybno
Zespół Szkół w Gronowie Górnym
Szmaragdowa 5
82-310 Gronowo Górne
Zespół Szkół w Nowakowie
brak 47
82-310 Nowakowo
Zespół Szkół w Młynarach
Warszawska 1
14-420 Młynary
Zespół Szkół Ekonomicznych i Technicznych im. St. Mikołajczyka w Pasłęku
Wojska Polskiego 36
14-400 Pasłęk
Zespół Szkół Powszechnych w Pasłęku
3 Maja 21
14-400 Pasłęk
Zespół Szkół w Pasłęku
Zwycięstwa 28
14-400 Pasłęk
Zespół Szkół Zawodowych w Pasłęku
Westerplatte 20
14-400 Pasłęk
Zespół Szkół w Rychlikach
34
14-411 Rychliki
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych
Armii Krajowej 21 21
19-300 Ełk
Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Ełku
Armii Krajowej 1
19-300 Ełk
Zespół Szkół nr 1 w Ełku
11 Listopada 24
19-300 Ełk
Zespół Szkół nr 2 w Ełku
Sikorskiego 7
19-300 Ełk
Zespół Szkół Nr 3
Koszykowa 1
19-300 Ełk
Zespół Szkół Nr 5 w Ełku
Sikorskiego 5
19-300 Ełk
Zespół Szkół nr 6
Kajki 4
19-300 Ełk
Zespół Szkół Samorządowych w Ełku
Suwalska 15
19-300 Ełk
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowej Wsi Ełckiej
Ełcka 18
19-300 Nowa Wieś Ełcka
ZESPÓŁ SZKÓŁ SAMORZĄDOWYCH W CHEŁCHACH
26
19-300 Chełchy
Zespół Szkół Samorządowych w Stradunach
Kościuszki 40
19-300 Straduny
ZSS w Woszczelach
Szkolna 4
19-300 Woszczele
Zespół Szkół w Pisanicy
- 65
19-314 Pisanica
Zespół Szkół w Wiśniowie Ełckim
40
19-335 Wiśniowo Ełckie
Zespół Szkół Samorządowych w Starych Juchach
Mazurska 11
19-330 Stare Juchy
Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych im. "KEN"
Mickiewicza 27
11-500 Giżycko
Zespół Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu
I DYW. IM. T. KOŚCIUSZKI 23
11-500 Giżycko
Zespół Szkół nr 1
Wiejska 50
11-500 Giżycko
Zespół Szkół Zawodowych w Giżycku
I Dywizji T.Kościuszki 16
11-500 Giżycko
Niepubliczny Zespół Specjalnych Placówek Oświatowych
Dąbrowskiego 15
11-500 Giżycko
Zespół Szkół w Kruklankach
22 Lipca 34
11-612 Kruklanki
Zespół Placówek Oświatowych w Miłkach
Szkolna 3
11-513 Miłki
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W RYNIE
HANKI SAWICKIEJ 8A
11-520 Ryn
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Wydminach
Grunwaldzka 94
11-510 Wydminy
Zespół Szkół w Gawlikach Wielkich
32
11-510 Gawliki Wielkie
Powiatowe Centrum Rozwoju Edukacji
Kopernika 8a
14-200 Iława
Zespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie
Kopernika 8a
14-200 Iława
Zespół Szkół im. Konstytucji 3 Maja
Mierosławskiego 10
14-200 Iława
Zespół Szkół Ogólnokształcących
Sienkiewicza 1
14-200 Iława
Zespół Szkół
Gdańska 25
14-260 Lubawa
Zespół Szkół Rolniczych w Kisielicach
Daszyńskiego 12
14-220 Kisielice
Zespół Szkół w Kisielicach
al. Wojska Polskiego 2
14-220 Kisielice
Zespół Szkół w Grabowie Wałdykach
116
14-229 Grabowo
Zespół Szkół w Kazanicach
Kazanice 83A
14-260 Kazanice
Zespół Szkół w Prątnicy
9
14-260 Prątnica
Zespół Szkół w Sampławie
- 4
14-260 Sampława
Zespół Szkół im. Ireny Kosmowskiej
Wiejska 1
14-240 Susz
Zespół Szkół w Borecznie
22
14-230 Boreczno
Zespół Szkół w Dobrzykach
25
14-230 Dobrzyki
Zespół Szkół w Zalewie
Szkolna 2
14-230 Zalewo
Powiatowe Centrum Edukacyjne Centrum Kształcenie Ustawicznego
Poznańska 21
11-400 Kętrzyn
Powiatowe Centrum Edukacyjne w Kętrzynie
POZNAŃSKA 21
11-400 Kętrzyn
Zespół Szkół im. Marii Curie Skłodowskiej w Kętrzynie
Wojska Polskiego 12
11-400 Kętrzyn
Zespół Szkół Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi
KAZIMIERZA WIELKIEGO 12
11-400 Kętrzyn
Zespół Szkół Ogólnokształcących
Powstańców W-wy 2
11-400 Kętrzyn
Zespól Szkół w Windzie
brak 6
11-410 Winda
Zespół Szkół w Barcianach
Nowa 1A
11-410 Barciany
Zespół Szkół w Drogoszach
40
11-410 Drogosze
Zespół Szkół w Mołtajnach
1
11-410 Mołtajny
Zespół Szkół w Wilkowie
23
11-440 Wilkowo
Zespół Szkół w Garbnie
36
11-430 Garbno
Zespół Szkół w Korszach
Kościuszki 12
11-430 Korsze
Zespół Szkół w Łankiejmach
ŁANKIEJMY 10
11-430 Łankiejmy
Zespół Szkół w Sątocznie
8
11-430 Sątoczno
ZESPÓŁ SZKÓŁ
ŁUKASIŃSKIEGO 3
11-440 Reszel
Zespół Szkolno - Przedszkolny
Polna 36
11-100 Lidzbark Warmiński
Zespół Szkół i Placówek Oświatowych
Józefa Wierzbickiego 3A
11-100 Lidzbark Warmiński
Zespół Szkół Ogólnokształcących
Krasickiego 4
11-100 Lidzbark Warmiński
Zespół Szkół Zawodowych
Orła Białego 5
11-100 Lidzbark Warmiński
Zespół Szkół w Kiwitach
63A
11-106 Kiwity
Zespół Szkół w Rogóżu
92
11-100 Rogóż
Zespół Szkół w Lubominie
Kopernika 4
11-135 Lubomino
Zespół Szkół Ogólnokształcących
1 -go Maja 28
11-130 Orneta
ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH CKU
1 MAJA 20
11-130 Orneta
Zespół Oświatowo - Sportowy "Baza"
Nadbrzeżna 4
11-700 Mrągowo
 
1 2 3